fbpx

Holistinis kačių maistas: kas tai ir kuo jis išskirtinis?

naunau.lt

Kačių šeimininkai tikrai sutiks, jog šiandieninė ėdalo pasiūla labai didelė ir maloniai stebina įvairove: sausas ir šlapias pašaras katėms, begrūdis, hipoalerginis, holistinis ėdalas ar dar kitoks. Štai holistinio maisto pavadinimas linksniuojamas vis dažniau, bet kai kurie kačių šeimininkai dar nežino, kas tai yra, kokią naudą teikia ir kuo toks ėdalas skiriasi nuo paprasto maisto katėms. Tad apie tai ir pakalbėkime.

Kas yra holistinis maistas?

Jei kalbėtume paprastai, tai holistinis kačių maistas yra toks, kurio sudėtyje – tik vertingi ingredientai. Šis pašaras nepriekaištingai suderintas, jis suteikia katei visų reikalingų vitaminų bei mineralų ir savo sudėtyje neturi ingredientų, kurie skirti tik masei užpildyti, tačiau realios naudos neteikia, o neretai net ir yra žalingi. 

Kokia holistinio maisto nauda katei?

Mityba yra tiesiogiai susijusi su sveikata, savijauta, nuotaika, energingumu, gyvenimo kokybe. Tai, ką katė valgo, turi įtakos ir jos kailio išvaizdai. Holistinis ėdalas išsiskiria natūralia sudėtimi, jame nėra kenksmingų, beverčių ingredientų. Todėl nesunku nuspėti, jog jis labai naudingas katės sveikatai ir užtikrina sveiką, visavertę mitybą.

Maitindamasi tokiu ėdalu katė bus energingesnė, pastebėsite, kad oda tapo sveikesnė, o kailis kur kas gražiau žvilga. Holistinis ėdalas teigiamai veikia ir virškinimo sistemą, tai pat teigiama, jog toks pašaras naudingas ir katės akims.

Jums gali patikti