fbpx

Kaip įsigyti naminius mėsos gaminius tiesiai iš ūkininkų?

naunau.lt

Naminiai mėsos gaminiai, jais besimėgaujantiems, sukelia nostalgiją, prisiminimuose nukelia į senelių sodybą, į vaikystės metus, kai buvo galima leisti laiką linksmai bei nerūpestingai. Tačiau nors vaikystė jau seniai nutolusi, vis dar gyvi gardžiausių senelių gamintų valgių prisiminimai. Pamėgusieji tradicinius naminius mėsos gaminius, juos dažnai nori patiekti ir savo šeimos nariams, kurie dažnai pamėgsta tokius gardumynus. Kas gi atsisakytų skilandžio gabalėlio su šviežiu agurku ar kvapnių lašinukų su namine rugine duona?… Taip yra tęsiama naminių mėsos gaminių vartojimo tradicija. Todėl žmonės, nusivylę prekybos centrų siūlomu mėsos gaminių asortimentu ir ieško kokybiškos ūkininkų pagamintos produkcijos. Vieni populiariausių yra naminiai mėsos gaminiai.

Kaip įsigyti naminių mėsos gaminių iš ūkininkų?
  • Ne visiems teko “laimė“ apsigyventi ūkininko gaminančio gardžius naminius mėsos gaminius kaimynystėje. Taigi, dėl aromatingų rūkytų kumpių bei lašinukų, gardžios šoninės ar puikios vytintos dešros verta leistis į patikimų ūkininkų paieškas ir įsigyti jų siūlomos produkcijos.
  • Ūkininkų prekiaujančių savo produkcija galime sutikti ūkininkų turgeliuose, čia galima paragauti siūlomos produkcijos ir išsirinkti jums patikusią.
  • Jei nemėgstate turgaus šurmulio ar baiminatės, kad nemokėsite išsirinkti kokybiško mėsos gaminio, užsukite į kurią nors nedidelę krautuvėlę mieste, prekiaujančią kokybiškais ūkininkų gaminiais. Čia jus pasitiks jau atrinktų gamintojų kokybiška produkcija, taip pat galėsite pasitarti su pardavėja.
  • Pirkėjų patogumui tokios krautuvėlės dažnai turi ir elektroninę savo parduotuvę, kurioje, be kitų ūkininkų tiekiamų produktų rasite ir naminių ūkininkų gamintų mėsos gaminių. Jums bus pasiūlytas įvairios ųkininkų gamintos produkcijos asortimentas, galėsite išsirinkti norimas prekes, kurios bus pristatytos jums į namus. Šis apsipirkimo būdas ypač patogus užimtiems, tačiau vertinantiems kokybiškas prekes žmonėms. Pasikonsultuoti galite telefonu ar elektroniniu paštu.

Naminiai mėsos gaminiai, tai mūsų šalies mitybos tradicijų dalis. Tad nors ir šiuo metu jau retas gyventojas turi sąlygas jų pasigaminti, vis gi esama galimybių tokios produkcijos įsigyti įvairiose prekybos vietose. Renkantis naminius mėsos gaminius svarbu atsižvelgti į jų kokybę bei kilmę.

Jums gali patikti